4 відгуків

Ветеринарна допомога. Зоотовари - «Кіт Леопольд»

+380 показати номер
+380 показати номер

Лабораторна діагностика бабезіозу(піроплазмозу)

  • Послуга

50 грн.

Замовлення тільки за телефоном

+380 показати номер
  • +380 показати номер
  • Адреса та контакти
Лабораторна діагностика бабезіозу(піроплазмозу)
Лабораторна діагностика бабезіозу(піроплазмозу)Послуга
50 грн.
+380 показати номер
  • +380 показати номер

Опис

Бабезіоз (Піроплазмоз) - кровопаразитарна хвороба тварин, у тому числі собак, що супроводжується сильною лихоманкою і перебігає як понадгостро, гостро, так і хронічно при явищах гіпоглобінурії, жовтяниці та анемії. У собак найчастіше протікає гостро.
Переносники бабезіозу - іксодові кліщі, які нападають на тварину у теплий період року (зазвичай на весні та восени). Передача бабезі й між кліщами відбувається трансоваріально (через яйця).
Бабезії розмножуються в еритроцитах, спричиняючи інтенсивне їхнє руйнування. Внаслідок цього вивільнюється значна кількість гемоглобіну. В печінці він перетворюється на білірубін, який надходить у кров у великій кількості й відкладається в різних органах і тканинах, що є причиною розвитку жовтяниці (гемолітична жовтяниця). Значна частина гемоглобіну не встигає перетворитися на жовчні пігменти і виділяється разом із сечею, зумовлюючи гемоглобінурію (темна або червона сеча). Різке зниження вмісту гемоглобіну й зменшення кількості еритроцитів спричинюють гемолітичну анемію та зміни процесів гомеостазу.
Найбільш чутливі до бабезіозу молоді та породисті собаки, у яких хвороба часто може закінчуватися летально. Інкубаційний період при заражені тварини через кліщів триває 6-10 днів (2-30 днів).
При гострому перебігу у собак відсутній апетит, вони пригнічені, важко дихають, температура тіла підвищується до 40-41 градусів Цельсія, але інколи буває, що температура знижується до 37 градусів Цельсія. Видимі слизові оболонки спочатку можуть бути гіперемовані (почервонілі), потім стають бліді, далі стають істеричним (з жовтим відтінком). На другий-третій день підвищення температури у тварини з’являється гемоглобінурія, при цьому сеча набуває червонуватого або кавового кольору.
Кращим методом для постановки діагнозу є дослідження мазків крові.

Інформація для замовлення

  • Ціна: 50 грн.